Miejski SUV od Opla

Chociaż wygląda na auto, które doskonale poradzi sobie w terenie, Opel Mokka to auto stworzone do miasta. Nowa wersja  w Polsce kosztuje około 90 tysięcy złotych. Czy  jest warta swojej ceny?

Z roku na rok wzrasta popularność samochodów typu SUV. Co więcej, auta te coraz częściej wybierają kobiety. Współczesne SUVy coraz częściej przestają pełnić rolę auta terenowego, a zaczynają zastępować kombii i vany tym samym stając się autem rodzinnym.

Elegancja i funkcjonalność

Skórzana tapicerka i stylowe dodatki – tak kobiecym okiem można ocenić wnętrze nowego Opla. Są nawet specjalne fotele opracowywane przez ortopedów, za które co prawda trzeba dopłacić ponad 6 tysięcy złotych, jednak dzięki nim mamy zapewnioną jazdę nie tylko komfortową, ale przede wszystkim zdrową. Auto jest przestronne i ma dużo miejsca. W środku znaleźć można aż 19 schowków. Bagażnik mieści aż 362 litry, bez problemu zatem zmieszczą się wszystkie walizki czy codzienne zakupy. Jakość Opla jest w cenie i niemiecki producent potwierdził to również tym razem. 90 tysięcy za średnią wersję wyposażeniową to dużo i niedużo – równie dobrze w tym przedziale można dostać inny samochód o podobnym wyposażeniu. Opel jednak daje nam gwarancję doskonałego wyposażenia i precyzji wykończenia poszczególnych elementów. Dzięki temu auto jest nie tylko ładne, ale również wygodne i bezpieczne.

Tagi: , ,

Wpis znajduje się w kategorii: Aktualności

Dodaj komentarz