Zalety bagażników na hak

Sezon urlopowy trwa w najlepsze, a piękna pogoda zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Wielu Polaków z różnych przyczyn nie decyduje się na zagraniczne wojaże, stawiając na wakacje w ojczystym kraju. Aby spędzony na nich czas był jak najbardziej aktywny, warto zabrać ze sobą nie tylko letnie stroje i krem do opalania, ale również rower, dzięki któremu zadbamy o odpowiednią ilość ruchu na świeżym powietrzu. Ale jak go przetransportować? Czy bagażniki rowerowe na hak to dobry wybór?

Dobra inwestycja dla całej rodziny

Ogromnym plusem bagażników rowerowych na hak jest ich uniwersalność i szeroki wybór modeli. W zależności od potrzeb możemy wybrać wersję na jeden, dwa, trzy, a nawet cztery rowery. Mogą nam więc służyć zarówno podczas samotnego urlopu w górach, jak i wypadu nad jezioro z całą rodziną. Maksymalna ładowność produktu przeznaczonego dla czterech pojazdów może wynosić do ponad 80 kg, co oznacza, że uniesie nawet naprawdę ciężkie rowery. Dodatkowo bagażniki są zabezpieczone przed kradzieżą oraz przed niszczeniem rowerów podczas transportu.

Bagażniki rowerowe na hak – wygoda i bezpieczeństwo

Wybór tego rodzaju bagażników rowerowych na hak to przede wszystkim ogromna wygoda. Ich mocowanie przebiega w prosty, bardzo intuicyjny sposób, w związku z czym poradzi sobie z nim nawet osoba nieobdarzona zbyt wielką siłą fizyczną czy zmysłu technicznego. Cały montaż trwa maksymalnie kilka minut! Zaś dzięki temu, że dodatkowy balast nie jest mocowany na dachu, powoduje bardzo małe opory powietrza i nie wpływa na rozwijaną prędkość czy spalanie. Dodatkowo w każdej chwili możemy odchylić uchwyt, by uzyskać dostęp do bagażnika.

Sprawdź jakie bagażniki posiada w ofercie renomowany sklep smartmoto.pl – https://smartmoto.pl/pol_m_Bagazniki_Bagazniki-rowerowe_Bagazniki-rowerowe-na-hak-282.html

Wpis znajduje się w kategorii: Artykuły

Dodaj komentarz