Dębica znów z tytułem Lidera Eksportu

Firma Oponiarska Dębica S.A. kolejny rok z rzędu została Liderem Eksportu. Przedsiębiorstwo od lat pozostaje niedoścignionym liderem eksportu wśród podkarpackich firm. Spółka otrzymała wyróżnienie po raz czternasty raz z rzędu i zajęła trzecie miejsce w kategorii wielkości zatrudnienia, zysku netto i kapitalizacji na koniec 2014 roku. Ponadto udział eksportu w sprzedaży dał jej szóste miejsce wśród najlepszych firm regionu.

Utrzymanie pozycji Lidera Eksportu oraz wysokie miejsca w pozostałych kategoriach świadczą o tym, że wysiłek, który każdego dnia wkładamy w naszą pracę przynosi efekty. Duża w tym zasługa naszych pracowników. To dzięki ich zaangażowaniu, pracowitości i pomysłowości wytwarzamy produkty, które cieszą się uznaniem na całym świecie” – powiedział Stanisław Cieszkowski, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Ranking „Złota Setka Podkarpacia” oraz „Złote Dziesiątki” już od czternastu lat przygotowuje Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie, a od dziewięciu lat we współpracy z dziennikiem ,”Gazeta Codzienna Nowiny”.

Tagi: , ,

Wpis znajduje się w kategorii: Aktualności

Dodaj komentarz