Mini cooper na nowy rok

Mocniejszy będzie nie tylko silnik – fani MINI z pewnością zauważą wyraźne zmiany w wyglądzie. John Cooper Works, bo właśnie tak nazwano odnowiony model brytyjskiego pojazdu z pewnością zaskoczy swoich miłośników, których z roku na rok jest coraz więcej.

Odnowiony design

jcwOd 2015 roku będzie dostępna najmocniejsza jak dotąd wersja MINI. Zmian jest całkiem sporo: silnik, układ hamulcowy a także nieco odmienny wygląd. Pojawiły się np. nowe zderzaki posiadające więcej wlotów powietrza i spoiler na dachu. Centralnie umieszczono również dwie końcówki układu wydechowego. John Cooper Works będzie można zamówić w specjalnym kolorze imitującym brytyjską zieleń wyścigową.

Najmocniejszy silnik w historii marki

MINI to marka z tradycją, która zyskuje sympatyków na całym świecie. Z pewnością ucieszy ich fakt, że teraz do pojazdu zamontowano aż 4-cylindrowy silnik o pojemności 2 litrów. Dzięki temu moc w MINI znacznie wzrosła i przy nowej jednostce nie tylko osiąga 230 KM, ale również jest w stanie się rozpędzić do 100km/g w sześć sekund. John Cooper Works ma całkiem nowy układ hamulcowy produkcji Brembo, znacznie twardsze zawieszenie i jeszcze bardziej sportową duszę.

Tagi: , ,

Wpis znajduje się w kategorii: Aktualności

Dodaj komentarz