Toyota Auris Hybrid – po liftingu

Centrala Toyoty w Polsce poinformowała, że nowy model Toyoty Auris jest już dostępny u dilerów w specjalnej, atrakcyjnej cenie. Oferta dotyczy obecnie wyłącznie modelu hybrydowego, a cena rozpoczyna się od kwoty 79.9 tys. zł. 

Model po lekkich zmianach jest nadal standardowo wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, będącą integralnym elementem układu hybrydowego Toyoty. Dodatkowo w podstawowej wersji Auris Hybrid użytkownik będzie mógł cieszyć się z posiadania m.in. 7 poduszek powietrznych, automatycznej klimatyzacji, radia z systemem Bluetooth, felg aluminiowych i z kolorowego wyświetlacza ciekłokrystalicznego o wielkości 4.2 cala.

front

 

Specjalna oferta przedsprzedażowa na zmodernizowany model Auris Hybrid będzie obowiązywała do premiery rynkowej modelu, która odbędzie się w dniach 18-19 lipca br.

Samochody hybrydowe Toyoty stają się coraz popularniejsze na europejskim i polskim rynku motoryzacyjnym. W krajach Europy Zachodniej napęd hybrydowy to obecnie najczęściej wybierany wariant w kompaktowym modelu samochodu Aurisi, co wygenerowało 50 procent udziału w całkowitej sprzedaży tego modelu. W Polsce nie wygląda to źle – jedynie w samym pierwszym kwartale 2015 roku klienci zamówili ponad 1000 samochodów hybrydowych Toyoty.

middle

Auris Hybrid po face-liftingu otrzymała zmodyfikowane nadwozie, przeprojektowane wnętrze z lepszymi materiałami wykończeniowymi oraz dwa nowe silniki: benzynowy o pojemności 1.2 l i mocy 116 KM, oraz diesla 1.6 D-4D o mocy 112 KM. Jest się z czego cieszyć.

back

Tagi: , ,

Wpis znajduje się w kategorii: Testy samochodowe

Dodaj komentarz