Nissens z certyfikatem FordQ1

Nissens – producent chłodnic i elementów układów termicznych otrzymał certyfikat Ford Q1 – tak zwany Preferred Quality Status i został certyfikowanym dostawcą amerykańskiego producenta samochodów. 

Certyfikat Ford Q1jest przyznawany dostawcom, którzy ściśle wypełniają wymogi producenta samochodów dotyczące jakości, terminowości dostaw, zarządzania materiałami i oferują wysokie standardy techniczne.

NISSENS

Nissens dołączył do ekskluzywnej grupy marek, które są certyfikowanymi dostawcami producenta Ford. Certyfikat potwierdza drobiazgową pracę nad rozwojem procesów produkcyjnych, integrację udoskonaleń w kluczowych obszarach funkcjonalnych oraz monitorowanie projektów i ich wyników. Ford podkreślił profesjonalizm marki Nissens.

W trakcie uroczystości Allan Nissens powiedział do gości i pracowników: „Jesteśmy dumni z otrzymania certyfikatu Q1, którym nagrodził nas jeden z największych i najbardziej cenionych producentów samochodów. Jest on świadectwem między innymi zdolności Nissens do dostarczania produktów wysokiej jakości, doskonałej realizacji dostaw oraz atrakcyjnej oferty produktowej. Mamy nadzieję, że współpraca z Ford nadal będzie się rozwijać z obopólną korzyścią w nadchodzących latach. Zrobimy co w naszej mocy, aby nadal rozwijać naszą działalność, aby działać zgodnie z oczekiwaniami naszego cennego partnera jakim jest Ford”.

Tagi: , , ,

Wpis znajduje się w kategorii: Aktualności

Dodaj komentarz